PIAST SZCZECIN AKADEMIA SIATKÓWKI

Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych parkietach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów siatkówki oraz mini siatkówki kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach.

Z siatkówką związany od 2011 roku kiedy zaczął grać w drużynie szkolnej oraz uczęszczał na treningu 3-cio ligowej drużyny MKS Mieszko Połczyn-Zdrój. 

Ma za sobą 4 sezony w MKS Mieszko Połczyn-Zdrój jako zawodnik grający na pozycji atakującego. W trakcie tego okresu przez 2 lata był również asystentem trenerów w grupach młodzieżowych dzięki czemu zdobył niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas gry na boisku stąd decyzja o dołączeniu do naszego zespołu aby szkolić przyszłych adeptów siatkówki, którą osobiście bardzo kocha.

Ciągle rozwija swoje kompetencje i warsztat trenerski - aktualnie studiuje na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku wychowanie fizyczne. 

Wspierają nas:

agencja reklamowa w Toruniu varta  varta varta gragon event hiper glazur

ortofach labija

mkb