PIAST SZCZECIN AKADEMIA SIATKÓWKI

Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych parkietach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów siatkówki oraz mini siatkówki kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach.

ROCZNIK 2010

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 16.00-17.00 lub poniedziałek i środa 17.00-18.00 

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 16.00-17.00  lub poniedziałek godz. 17.00-18.00

trener Honorata Grabek tel. 503 361 877 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa) 

wtorek i czwartek godz. 16.00-17.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 16.00-17.00  lub środa godz. 17.00-18.00

trener Zbyszek Szepitowski

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 16.30-17.30 lub  czwartek godz. 17.30-18.30  

trener Aleksandra Długosz   

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo) 

wtorek i czwartek 17.00-18.00

trener  Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277 

SP 54 ul. Rayskiego 9  (Centrum)

piątek  godz. 17.00-18.00  lub piątek godz. 18.00-19.00

trener Aleksandra Długosz 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje) 

piątek godz. 16.00-17.00 lub piątek godz. 17.00-18.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277   

ROCZNIK 2009 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.00-18.00 

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 17.00-18.00

trener Honorata Grabek tel. 503 361 877 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa) 

wtorek i czwartek godz. 16.00-17.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 17.00-18.00  

trener Zbyszek Szepitowski

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 17.30-18.30 

trener Aleksandra Długosz

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek 17.00-18.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277  

SP 54 ul. Rayskiego 9  (Centrum)

piątek  godz. 18.00-19.00  

trener Aleksandra Długosz 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje) 

piątek godz. 17.00-18.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ROCZNIK 2008 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.00-18.00 

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 17.00-18.00

trener Honorata Grabek tel. 503 361 877 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 16.00-17.00 lub wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 17.00-18.00  

trener Zbyszek Szepitowski

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 17.30-18.30  

trener Aleksandra Długosz

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

SP 54 ul. Rayskiego 9  (Centrum)

piątek  godz. 18.00-19.00  

trener Aleksandra Długosz 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

piątek godz. 17.00.00-18.00 lub środa i piątek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ROCZNIK 2007 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.00-18.00 

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 17.00-18.00

trener Honorata Grabek tel. 503 361 877 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 16.00-17.00 lub wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 17.00-18.00  

trener Zbyszek Szepitowski

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 17.30-18.30 

trener Aleksandra Długosz 

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

SP 54 ul. Rayskiego 9  (Centrum)

piątek  godz. 18.00-19.00  

trener Aleksandra Długosz 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

piątek godz. 17.00.00-18.00 lub środa i piątek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ROCZNIK 2006/05 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595 

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

środa i piątek godz. 18.00-19.00

trener Tomasz Kławsiuć  tel. 506 219 277

ROCZNIK 2004/03

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener Natalia Gierżot tel. 504 558 595   

Zapraszamy do wyboru ośrodka treningowego, w którym Państwa dziecko będzie uczęszczać na zajęcia.

Szczegóły techniczne: 

Zajęcia odbywają się w ośrodkach treningowych, a w zależności od pogody także na świeżym powietrzu na przynależnych obiektach sportowych albo   na kompleksie boisk do siatkówki plażowej. 

Czas trwania zajęć – 60 minut. Program zajęć dobrany i zróżnicowany jest do odpowiedniej grupy wiekowej wychowanków.

ABC RODZICA 

Prosimy aby dziecko zjadło posiłek najpóźniej 60 min przed zajęciami, aby dziecko nie uczestniczyło w treningu z pełnym żołądkiem co może skutkować złym samopoczuciem i wymiotami.

Dziewczynki muszą mieć związane włosy i ściągniętą biżuterię (długie kolczyki, łańcuszki etc.)

Każde dziecko przynosi swoją wodę do picia. Prosimy o zwrócenie uwagi na to aby napoje nie były gazowane.

ZAPISY DO NASZEJ AKADEMII TRWAJĄ PRZEZ CAŁY ROK !!!

więcej informacji tel. 534 355 564

 

Wspierają nas:

agencja reklamowa w Toruniu varta  varta varta gragon event hiper glazur

ortofach labija

mkb